6276z NERO ASSOLUTO Z 75 TRATTATO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 6276z |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 315cm / 124inch |
| Height | 180cm / 71inch |
| Thickness | 1.2cm / ½inch |
| Weight | 250kg |